Wysyłamy za granicę

 

Szybkie płatności

PayPal i tPay

Darmowa wysyłka od 300 zł

na terenie Polski

 

W naszym sklepie dajemy Ci możliwość zapłaty za złożone zamówienie na kilka sposobów, oto one:

 

 

Szybka płatność - PayPal

 

PayPal jest serwisem umożliwiającym dokonywanie szybkich, bezpiecznych i wygodnych płatności online. W przypadku używania systemu PayPal dane finansowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcy — widzą oni tylko adres e-mail oraz wpisany adres dostawy.

 

 
Płatności w systemie PayPal

 

Wszyscy sprzedawcy akceptujący płatności przez system PayPal muszą zostać zweryfikowani, co oznacza, że można być pewnym, że rzeczywiście są tymi, za kogo się podają.

 

Wprowadzasz informacje tylko raz podczas zakładania konta PayPal. Następnie podczas płacenia za wybrany przedmiot wystarczy się zalogować z wybranym hasłem i potwierdzić płatność jednym kliknięciem.

 

Płatność dostępna jest dla użytkowników, którzy posiadają zarejestrowane konto w serwisie PayPal. Płatność odbywa się poprzez przekierowanie na stronę serwisu oraz postępowanie zgodnie z jego regulaminem oraz wytycznymi.

 

Wszystkie transakcje przetwarzane przez serwis PayPal chronione są protokołem SSL, który gwarantuje pełnię bezpieczeństwa i poufność transakcji.

 

Potwierdzenie o dokonaniu płatności dociera do nas niezwłocznie po jej finalizacji, co umożliwia nam szybkie przystąpienie do realizacji zamówienia.

 

 

Szybka płatność - Tpay.com

 

Tpay.com zapewnia Ci najszerszy wybór metod płatności: ponad 150 obsługiwanych kanałów w tym płatności kartą i PayPal oraz serwis eHat.me i przelewy QR kodem.

 

Ta forma płatności wymaga wybrania swojego banku z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku. Za przelewy internetowe nie jest pobierana żadna prowizja.

 

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

 

Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail.

 

Wszystkie transakcje przeprowadzane są poprzez szyfrowane połączenie TLS, zabezpieczone certyfikatem Extended Validation, który gwarantuje 100% bezpieczeństwa i poufność transakcji.

 

Przelewy online księgowane są natychmiastowo, a po finalizacji transakcji nasz sklep otrzymuje od systemu Tpay.com stosowne powiadomienie, dzięki czemu możemy przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

 

 

Płatność przelewem

 

Wybierając tę formę płatności, możesz zapłacić za zamówienie logując się do swojego banku (upewnij się, że jest to uwierzytelniona strona banku i po lewej stronie pasku adresu widnieje "kłódka" oznaczająca bezpieczne połączenie, a następnie użyj opcji przelewu). Możesz też wypełnić tradycyjny druk przelewu i nadać go w odpowiednim punkcie.

 

 

Przy użyciu opcji płatności przelewem prosimy użyć następujących danych:

 

Forest Friends

ul. Powstańców Warszawy 5/20, 65-807 Zielona Góra

 

Numer konta:

mBank S.A.

60 1140 2004 0000 3102 7715 9662

 

IBAN: PL60114020040000310277159662

 

SWIFT-BIC: BREXPLPWMBK

 

W tytule przelewu prosimy Cię o wpisanie numeru zamówienia, co przyśpieszy jego realizację.